Äännekoulun puheterapeuttien yhteystiedot

Katja Koski

Puheterapeuttimme Katja Koski

katja@aannekoulu.fi

044-916 8023

Puheterapeuttimme Marjo Valtonen

marjo@aannekoulu.fi

040-5360534

Puheterapeuttimme Cecilia Silfver

cecilia@aannekoulu.fi

041-8083508

Emilia Rounioja

Puheterapeuttimme Emilia Rounioja

emilia@aannekoulu.fi

044-9168012

Puheterapeuttimme Alina Nieminen

alina@aannekoulu.fi

044-239 5625

Puheterapeuttimme Hanna Kuusela

hanna.kuusela@aannekoulu.fi

044-239 1696

Reetta Baldin

Puheterapeuttimme Reetta Baldin

reetta.baldin@aannekoulu.fi

041-495 2880

Puheterapeuttimme Helena Sandvik

helena@aannekoulu.fi

040-190 5257

Puheterapeuttimme Tuulevi Väinölä

tuulevi@aannekoulu.fi

044-971 3639

Puheterapeuttimme Riikka Brunou

riikka@aannekoulu.fi

044-916 8023