Ihmisemme

OULUN PUHETERAPEUTIT

Reetta Baldin

Puheterapeutti, FM, reetta.baldin@aannekoulu.fi 041-495 2880. Toteutan KELA:n terapiaa.

Aino Pöykkö

Puheterapeutti, aino@aannekoulu.fi 041-319 9863

HELSINGIN PUHETERAPEUTIT

Tuulevi Väinölä

Puheterapeutti, FM tuulevi@aannekoulu.fi 044-971 3639. Toteutan KELA:n terapiaa.

Heini Ovaska

Puheterapeutti, FM heini@aannekoulu.fi 044-236 9791.

Sanna Kotkas

Puheterapeutti sanna@aannekoulu.fi 044-235 1685.

Kristiina Sarmas

Puheterapeutti, kristiina.sarmas@aannekoulu.fi 044-243 0048.

Emilia Ginström

Puheterapeutti, Talterapeut, FM emilia.ginstrom@aannekoulu.fi 044-761 8889. Toteutan KELA:n terapiaa. Jag erbjuder Kela-terapi.

Annika Lehto

Puheterapeutti, FM annika.lehto@aannekoulu.fi. Toteutan KELA:n terapiaa.

AMMATINHARJOITTAJAMME

Alina Nieminen

Puheterapeutti, FM, alina@aannekoulu.fi 044-239 5625. Toteutan KELA:n terapiaa.

Marjo Valtonen

Puheterapeutti, FM, psykoterapeutti marjo@aannekoulu.fi 040-5360534. Toteutan KELA:n terapiaa.

Terapeuttien tukijatiimi

Katja Koski

Toimitusjohtaja, puheterapeutti, FT katja@aannekoulu.fi, 044 916 8023. Toteutan KELA:n terapiaa.

Pasi Vuoti

Tietohallintopäällikkö, pasi.vuoti@aannekoulu.fi,

Elina Malmivaara

Palvelupäällikkö, assistentti, elina.malmivaara@aannekoulu.fi, 044 927 0501

Mervi Holappa

Assistentti Helsinki, puheterapeuttiopiskelija, mervi@aannekoulu.fi, 044 749 1751

Pauliina Rinne

Assistentti Helsinki, puheterapeuttiopiskelija

Meille töihin?

Posted in .